301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Mayıs 2020 - Perşembe 15:59
 
KREDİ MÜRACAATLARI DEVAM EDİYOR
Gündem Haberi


Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yaptığı açıklamada ;

“TOBB’un öncülüğünde, Oda ve Borsalarımızın katkılarıyla üyelerimiz için Denizbank ile başlatmış olduğumuz yeni ‘’Nefes Kredisi’’ ile Halkbank ile başlatmış olduğumuz ‘‘İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’’ müracaatları devam etmektedir.

Nefes Kredisi’nden istifade etmek isteyen cirosu 25 milyon TL’nin altında olan Odamız üyesi işletmeler Odamızdan alacakları üyelik belgesi ile Zonguldak Denizbank şubesine başvurabilecekler.

Nefes Kredisi’nde, üyelerimiz 2020 yılı sonuna kadar ana para ve faiz ödemeyeceklerdir. Geri ödemeler yıllık brüt yüzde 7,5 faiz oranı ile 2021 yılında aylık olarak 12 eşit taksitle yapılacaktır. Daha fazla üyemizin istifade edebilmesi için kredi’de üst limit 50 bin Tl. olarak belirlenmiştir. Kredinin yüzde 80’i Hazine destekli KGF kefaleti kapsamında olacaktır.

İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’nden istifade etmek isteyen yıllık cirosu 3 milyon  TL’yi aşmayan gerçek kişi(şahıs) işletmesi odamız üyesi işletmeler, müracaatlarını internet üzerinden https://www.halkbankkobi.com.tr/IseDevamDestegiyüzde E2  yüzde 80 yüzde 93KucukIsletmeCanSuyuKredisi.aspx  linkinden online olarak yapabileceklerdir.

İşe Devam Desteği-Küçük İşletme Can Suyu Kredisi’nde üyelerimiz 25 bin TL krediyi yüzde 7.5 faiz oranı, 6 ay anapara ve faiz ödemesiz 36 ay vade ile kullanabilecek, Nakit İşletme Kredisi, KGF kefaleti ile kullandırılacak olup, KGF kefalet oranı kredi tutarının yüzde 80’i kadar olacaktır. Üyelerimiz ayrica 25 bin TL limitli Paraf Kart alabileceklerdir.” Dedi

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KREDİ, MÜRACAATLARI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 26.07.2021
Bugün
19° - 28°
Salı
20° - 29°
Çarşamba
20° - 29°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı