Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
05 Temmuz 2018 - Perşembe 16:16
 
ZTSO'DA "TAKIM ÇALIŞMASI" ANLATILDI
Güncel Haberi


Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası "Eğitim Günleri" kapsamında planlanan " Takım Çalışması" eğitimi 04.07.2018 tarihinde ZTSO Eğitim Salonunda gerçekleşti.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası personeli ve üyelerinin katılım sağladığı eğitim programında çeşitli oyunlar eşliğinde takım nedir ,takım oluşturma,farklılık zenginliktir,etkili takımın özellikleri,başarısız takımlar,iyi ve kötü takım üyesi,takımda iletişim,takım iletişiminde sinerji, vizyoner takımlar,takımda liderlik,takımın başarıyla yönetilmesi,takım içi ve dışı etkili iletişim becerilerinin sağlanması,takım ruhu, heyecan ve birlik duygusunun sağlanması,takımda başarılı görev dağılımı,takım üyelerinin güçlü yönlerinin takım başarısına kanalize edilmesi,takım üyelerinin zayıf yönlerinin geliştirilmesi,verimlilik artırıcı çalışmalar anlatıldı.

Eğitim programı ilgili bilgi veren Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir "Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu sene planladığımız eğitimlerin üçüncüsü de üyelerimizin ve personelimizin katılımı ile gerçekleştirdik. Oldukça verimli geçen eğitim sonunda hem personelimiz hem de üyelerimiz kendilerini geliştirme fırsatı buldular. Planladığımız eğitimler Kasım Ayına kadar devam edecek. Bu eğitimler sırası ile Çalışma Hayatında Müşteri İlişkileri Yönetimi (01 Ağustos 2018 Çarşamba), Yaratıcı Düşünme ve Yeni Fikirler(13 Eylül 2018 Perşembe), Farkındalık Odaklı Stres Yönetimi (15 Kasım 2018) şeklinde gerçekleşecek. Tüm üyelerimizi bundan sonraki eğitimlere de bekliyoruz" dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ZTSO'DA, "TAKIM, ÇALIŞMASI", ANLATILDI,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 15.08.2020
Bugün
20° - 25°
Pazar
19° - 26°
Pazartesi
18° - 25°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı