301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 12:49
 
ZONGULDAK TSO'DAN PROJE TEKLİF ÇAĞRISI
Gündem Haberi


Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, KOSGEB tarafından KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı kapsamında, “2019 / 01 İmalat Sanayi Sektöründe Dijitalleşme Sürecine Katkı Sağlayabilecek Yerli Teknoloji Geliştiricisi KOBİ’lerin Desteklenmesi” ve “2019 / 02 İmalat Sanayi Sektöründe Faaliyet Gösteren KOBİ’lerin Üretim Ve İlişkili İş Süreçlerinde Dijital Teknolojilerden Yararlanma Düzeyinin Arttırılması” konularında proje teklif çağrısına çıkıldığını söyledi.

Konu hakkında 18 Nisan 2019 Perşembe Günü saat 10.00 ‘da Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasında KOSGEB İl Müdürü Güven Aktaş ve Uzman Soner Kaynar’ın katılımları ile bir bilgilendirme toplantısı yapılacağını bildiren Demir, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası’nın tüm üyelerini bu toplantıya davet etti.Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Program kapsamında, “2019 / 01 İmalat Sanayi Sektöründe Dijitalleşme Sürecine Katkı Sağlayabilecek Yerli Teknoloji Geliştiricisi KOBİ’lerin Desteklenmesi” ve “2019 / 02 İmalat Sanayi Sektöründe Faaliyet Gösteren KOBİ’lerin Üretim Ve İlişkili İş Süreçlerinde Dijital Teknolojilerden Yararlanma Düzeyinin Arttırılması” konularında proje teklif çağrısına çıkıldığını ifade ederek, “İmalat sanayi sektöründeki KOBİ’ler, üretim ve ilişkili iş süreçlerinde dijital teknolojilerden yararlanmaları halinde imalat hızı ve verimliliklerinde önemli iyileştirmeler sağlayabilmektedir. Sanayide dijital dönüşümün Türkiye’de başarıyla gerçekleştirilmesi, bu konuda yetkin teknoloji geliştiricisi KOBİ’lerin varlığına bağlıdır. 2019 – 01 sayılı Proje Teklif Çağrısının genel amacı, yerli ve yetkin dijital teknoloji geliştiricisi KOBİ envanterini genişletmektir” diye ifade etti.

Teklif Çağrısının amacından da bahseden Başkan Demir, “İmalat sanayi sektöründeki KOBİ’ler, üretim ve ilişkili iş süreçlerinde dijital teknolojilerden yararlanmaları halinde üretim hızlarını, etkinliklerini ve verimliliklerini iyileştirebilmektedir. Proje Teklif Çağrısının genel amacı, “İmalat sanayi KOBİ’lerinin, yerli teknoloji geliştiricilerle işbirliği öncelikli olmak üzere dijitalleştirilmiş iş süreci sayısını arttırmaktır. Teklif çağrılarının başvuru sistemi 02 Mayıs 2019 günü saat 23.59’da başvuruya kapatılacaktır. Bu tarih ve saate kadar başvuru sahibi tarafından sistem üzerinden onaylanmayan projeler değerlendirmeye alınmayacaktır. İsteyen KOBİ’lerimiz başvuru koşulları ve şartlara www.kosgeb.gov.tr adresinden ulaşabilir. İmalat sanayi sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizi bu desteklerden yararlanmaya ve 18 Nisan 2019 Perşembe Günü saat 10.00 ‘da Odamızda yapılacak toplantıya katılmaya davet ediyorum” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ZONGULDAK, TSO'DAN, PROJE, TEKLİF, ÇAĞRISI,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Yağışlı
Güncelleme: 24.02.2020
Bugün
- 17°
Salı
- 11°
Çarşamba
- 21°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı