Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Ağustos 2019 - Perşembe 16:02
 
ZGC DE BAYRAMLAŞMA DA GAZETECİLER BİR ARAYA GELDİ
Gündem Haberi


Bayramlaşma törenin' de gazeteciler, ilin önde gelen kamu kurum kuruluşları yöneticileri, STK’lar ve siyasi partiler de yer aldı.

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'nde Kurban Bayramı'nın ikinci günü bayramlaşma programı düzenlendi.

Cemiyette düzenlenen programda Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Derya Akbıyık bayramlaşmaya katılan birçok gazetecinin bayramlarını kutladı. Zonguldak merkez ve ilçelerinde bulunan yazılı ve görsel basın yayın kuruluşları temsilcileri, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği bayramlaşma programında bir araya geldi. Bayramlaşma programına sadece gazeteciler değil siyasi partilerin temsilcileri ve birçok STK başkanı da katıldı. AK Parti il yönetim kurulu üyeleri, il başkan vekili  Kadir Habiboğlu ve tanıtım medya başkan yardımcısı Ahmet Çalık ile çok sayıda il yöneticisi Zonguldak Gazeteciler Cemiyetinin düzenlediği bayramlaşma programına katılarak gazetecilerin bayramlarını kutladılar.

“BAYRAMLAŞMA GELENEĞİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, yaptığı açıklamada bayramların birlik beraberlik ve dayanışma olduğunu belirterek tüm gazetecilerin kurban bayramını kutladığını ifade etti.

Akbıyık, “Bayramlaşma geleneğimiz sürüyor, her dini bayramın ikinci günü tüm meslektaşlarımızla birlikte yarım güne varan bir sürede bir araya geliyoruz Bu bayramlaşma birlikteliklerimizi geleneksel hale getirdik, tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, STK' lara, sendika, oda ve diğer ilin dinamiği olan kuruluşlara da örnek olması temennisinde bulunuyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: ZGC, DE, BAYRAMLAŞMA, DA, GAZETECİLER, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Az Bulutlu
Güncelleme: 03.07.2020
Bugün
19° - 28°
Cumartesi
21° - 28°
Pazar
21° - 28°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı