301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Eylül 2018 - Perşembe 13:29
 
Yerel Seçimler Öncesi Kilimli Halkı Tek İsimde Birleşiyor; Şenol Yücel
Gündem Haberi


2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi bazı belediye başkan aday adayları kendini lanse ederken bazı yerlerde ise halk kendi istediği adayları ön plana çıkartıyor.

Kilimli ilçe Belediye Başkanlığı için ise halk tarafından Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Şenol Yücel ismi yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Kilimli halkı Şenol Yücel’in Adalet ve Kalkınma Partisinden belediye başkan adayı olmasını bekliyor.

Şenol Yücel, 05 Temmuz 1965 yılında Kilimlide doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kilimlide tamamladı. 1988 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Ankara Üniversitesinde başladığı yüksek lisans eğitimini Zonguldak Karaelmas Üniversitesinde tamamlayarak1996 yılında Jeoloji Yüksek Mühendisi unvanını aldı.

Kısa dönem askerlikten sonra 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Zonguldak Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak işe başladı. 2000 yılında Mülga Zonguldak Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde (Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü) mühendis olarak göreve başladı. 2004 yılı ile 2009 yılları arasında belli aralıklarla İmar-İskan-Afet, Proje, İmar-Planlama, Yapı Denetim ve Yapı Malzemeleri birimlerinde Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2010 yılından itibaren Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.
 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının görev ve sorumluluğu altında bulunan İl Yapı Denetim Komisyon Başkanlığı, Kıyı Kenar Komisyon Başkanlığı ve İmar Planına Esas Jeolojik-Jeoteknik Komisyonu Başkanlığını yürütmektedir. İmar ve Planlama, Şehircilik, Çevre, İhale, Proje geliştirme, Yapı Denetim ve Afet Koordinasyonluğu konuları uzmanlık alanına girmektedir.

Bununla beraber Üniversiteye gidinceye kadar gençlik yıllarını Kilimlide geçirmiş olup, Karadon Sporda futbol oynamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. (Dilek Sümer)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Yerel, Seçimler, Öncesi, Kilimli, Halkı, Tek, İsimde, Birleşiyor;, Şenol, Yücel,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 19.06.2019
Bugün
21° - 27°
Perşembe
21° - 27°
Cuma
21° - 28°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı