301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Mayıs 2019 - Salı 12:35
 
YAZAR YÜKSEL YILDIRIM, METİN DEMİR’İ ZİYARET ETTİ
Gündem Haberi


Araştırmacı yazar Yüksel Yıldırım Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının kendisine ait ilk bina olan Gazipaşa Caddesindeki binasına taşınması sonrasında çekilen, oda yönetiminin yer aldığı orijinal fotoğrafı (04.01.1933) Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’e hediye etti.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Metin Demir “Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası 1919 yılında kurulmuş olup, bu yıl 100. Yılını idrak etmektedir. İçinde bulunduğumuz yüzüncü yılda odamızın yüzyıllık geçmişini ortaya koyan bir kitap çalışması başlattık. Bu kitapta odamızın yüzyıllık geçmişi yanında ilimiz ve ülkemizin yüzyıllık geçmişi de yine odamız üzerinden ortaya konacak. Böylece bugünümüzü daha iyi anlayabileceğimiz gibi geleceğimizi planlarken de bizler ve gelecek nesiller bu kaynaktan istifade edecekler.

Çalışmamız kapsamında bilgi ve belgelere ulaşmak üzere çalışmalar yapmaktayız. Yüksel Yıldırım da ilimizde bu konuda araştırma ve derlemeler yapan değerli bir yazarımızdır. Kendisine yapmış olduğu ve yapacağı katkılar için teşekkür ediyorum. Bu fotoğrafı hem hazırlamakta olduğumuz kitapta hem de odamızın geçmişinin sergilendiği bir alanda değerlendireceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: YAZAR, YÜKSEL, YILDIRIM,, METİN, DEMİR’İ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Çok Bulutlu
Güncelleme: 30.05.2020
Bugün
12° - 19°
Pazar
13° - 21°
Pazartesi
15° - 19°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı