Ümit Karan Genç Yetenekler İçin Ereğli'de
Haber
06 Temmuz 2018 - Cuma 16:31 Bu haber 1702 kez okundu
 
Ümit Karan Genç Yetenekler İçin Ereğli'de
Spor Haberi
Ümit Karan Genç Yetenekler İçin Ereğli'de

Kdz. Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Milli futbolcu Ümit Karan'ın bölgelerine gelerek yaptığı ziyaretten duydukları memnuniyeti şu sözlerle açıkladılar;
 
"Galatasaray’ımızın uzun dönem formasını giyerek kaptanlık yapan , Ülke futbolunda adından sıkça bahsettiren başarılı futbolcumuz , milli takım kaptanımız Ümit KARAN bölgemize gelerek ziyaretlerde bulunmuştur. 
 
 Ziyaret programına ; Kdz.Ereğli Galata kaptanı saray futbol spor okulumuzu da dahil ederek , geleceğin aslanlarına moral vererek , Galatasaray’lılık ruhu ve kültürü hakkında bilgiler aktarmıştır. 
 
 Kdz.Ereğli Galatasaray Taraftarlar Derneği başkanımız Sn.Timur ŞEN ve yönetim kurulu eşliğinde gerçekleştirilen ziyaret , Spor okulları sorumlusu ve hocası Sn. Gürkan EREN ve hocamız Sn.Metin İlhan CEYLAN’dan  futbol okulumuz hakkında bilgi alışverişinde bulunarak , minik aslanlarımıza ufak çapta futbol resitali sunarak eğlenceli dakikalar yaşatmıştır. 
 Kdz.Ereğli Galatasaray Taraftalar Derneği Yönetim Kurulu ve Spor okulları yönetimi olarak Sn.  Ümit KARAN’a nazik ziyaretinden dolayı kamuoyu nezdinde teşekkür ederiz"..
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ümit, Karan, Genç, Yetenekler, İçin, Ereğli'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı