TÜBİTAK 2237-A PROJESİ’NİN AÇILIŞ TOPLANTISI YAPILDI
Haber
17 Kasım 2021 - Çarşamba 15:33 Bu haber 1308 kez okundu
 
TÜBİTAK 2237-A PROJESİ’NİN AÇILIŞ TOPLANTISI YAPILDI
Okul Öncesi Öğretmen Adayları İçin Düşünme Rutinleri Eğitimi Proje Açılışı Gerçekleştirildi
Güncel Haberi
TÜBİTAK 2237-A PROJESİ’NİN AÇILIŞ TOPLANTISI YAPILDI

Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi’nde “Okul Öncesi Öğretmen Adayları İçin Düşünme Rutinleri Eğitimi” isimli, TÜBİTAK 2237-A Projesi’nin açılış toplantısı gerçekleştirildi.

 Proje açılışında bir konuşma yapan Proje Yürütücüsü Doçent Doktor Sadiye Keleş altı gün sürecek olan etkinlikte okul öncesi öğretmen adayları düşünme rutinleri üzerine eğitim alacaklarını belirterek, düşünme becerilerinin okul öncesi dönemden başlamasının gerekliliğini belirtti.

Açılışta bir konuşma yapan Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Soner Yavuz “Fakültemizin proje kapasitesi her geçen gün artmaya devam ettiğini görmek bizleri mutlu etmektedir. Fakülte olarak proje yürütülmesini önemsiyor, proje hazırlayıp sunan bütün hocalarımıza elimizden gelen bütün imkânları sunmaya çalışıyoruz. Projeler sadece fakültemiz açısından değil üniversitemiz açısından da oldukça önemli. Bu nokta bizlere sürekli destek olan Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya, hazırladığı projeler ile Fakültemizin adını duyuran Doç. Dr. Sadiye Keleş hocamıza, eğitim vermek için gelen çok kıymetli hocalarımıza ve proje katılımcılarına teşekkür ederim.” dedi.

Açılış toplantısına Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Soner Yavuz, Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Bayram Gökbulut, Proje Yürütücüsü Doçent Doktor Sadiye Keleş, projede görev alan ve farklı üniversitelerden gelen hocalar, değişik üniversitelerin okul öncesi öğretmenliğinde öğrenim gören lisans öğrencisi ve basın mensupları katıldı.

  

   

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜBİTAK, 2237-A, PROJESİ’NİN, AÇILIŞ, TOPLANTISI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı