301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 15:23
 
"Sonunda İyilik Varsa Uzaklar Yakın Olur"
Gündem Haberi


Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi ve Bülent Ecevit Üniversite (BEÜ) Kızılay Topluluğu tarafından Kars'taki bir köye Zonguldak’tan yardım eli uzandı.

Konuyla ilgili Kızılay tarafından yapılan açıklama şöyle,

“Türk Kızılayı Zonguldak Şubesi ve Bülent Ecevit Üniversitesi Kızılay Öğrenci Topluluğumuz Kars’ta. Kızılay Zonguldak Şubemizin ve Öğrenci Topluluğumuzun organizasyonu doğrultusunda Kars’ın Hacı Halil Köyü Okulunda okuyan kardeşlerimizi ziyaret ederek elimizden geldiği kadar ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştık. 

Kızılay Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç “Bülent Ecevit Üniversitesi Öğrenci Topluluğumuz Kars’a giderek Kars Valisi İlker Öksüz, Kars Milli Eğitim Müdürü Gökhan ALTUN ve Hacı Halil Jandarma Karakolunu ziyaret ederek yapacağımız faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Ardından Kars Hacı Halil Köyüne giderek, burada okuyan öğrenciler için daha önceden hazırlanan çeşitli hediyeler, kırtasiye, giyim eşyaları takdim edildi. Kızılay’ın her yerde, her zaman yanlarında olduğunu ve olacağını onlara anlatıldı. Öğrenciler ile vakit geçiren Kızılaycılar şehirde çeşitli gezi ve ziyaretlerde bulundular. Sonunda iyilik varsa uzaklar yakın olur. Kars’a yapılan ziyaret organizasyonunda destek veren bağışçılarımıza, öğrencilerimize katkıda bulunan herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: "Sonunda, İyilik, Varsa, Uzaklar, Yakın, Olur",
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Çok Bulutlu
Güncelleme: 26.05.2019
Bugün
16° - 25°
Pazartesi
15° - 26°
Salı
17° - 29°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı