301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
27 Aralık 2018 - Perşembe 16:12
 
“Pette Yollarda” Gösterisi Çocukları Bekliyor
Çocuk Haberi


Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, Kdz. Ereğli'de küçük izleyicileri ile buluşacak.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın desteğiyle Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu, Türkiye’nin dört bir yanında küçük izleyicilerle buluşuyor.

Sevimli karakter Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını anlatan “Pette Yollarda” adlı gösteri, çocuklara eğlenceli anlar yaşatıyor. Pette Çocuk Tiyatrosu, geleceğinteminatı yeni nesillerin tiyatro ile buluşmasını sağlama ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunma amacıyla Türkiye’yi dolaşıyor. Şirketin kurumsal kimliğini yansıtan Pette karakteri ve arkadaşları, TRT ekranlarından tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisini sunuyor. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle hazırlanan gösteri, küçük izleyicilere hoşça vakit geçirterek onları eğlenceye doyuruyor. Pette ve arkadaşlarının renkli maceralarını müzikler, şarkılar, danslar ve illüzyon gösterileri eşliğinde sahneye taşıyan “Pette Yollarda”, Şirketimizin posta, kargo, bankacılık, teknoloji gibi alanlardaki hizmetlerini neşeli bir dille çocuklara tanıtıyor. Türkiye’ye sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirketimiz, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyuyor.  Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Pette Çocuk Tiyatrosu, 30 Aralık 2018 tarihinde Zonguldak/Kdz.Ereğli’de küçük izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pette ve arkadaşları, Özdemirpark AVM’de iki seans olmak üzere saat 15:00 ve 17:00’de güzel şehrimizin güzel çocuklarını bekliyor!

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “Pette, Yollarda”, Gösterisi, , Çocukları, Bekliyor,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Az Bulutlu
Güncelleme: 07.05.2021
Bugün
13° - 25°
Cumartesi
18° - 25°
Pazar
13° - 17°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı