301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:31
 
“MİLLİ ENERJİ VE MADEN POLİTİKASI’NIN ARKASINDAYIZ”
Gündem Haberi


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Nevzat Dönmez, bakanlık çalışanları ile enerji ve maden iş kolu sendika temsilcileriyle, Ankara’da düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Programa, Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) temsilen GMİS Genel Sekreteri Hüseyin Kolçak ile Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Bakan Dönmez, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı olarak ‘Milli Enerji ve Maden Politikası’nın arkasında olduklarını belirterek, “Türkiye’ye nükleer enerjiyi getiren, yeraltı kaynaklarımızı gün yüzüne çıkaran, yerli kömür üretiminde cumhuriyet tarihinin rekorunu kıran, Türkiye’yi yenilenebilir enerjinin merkezi yapan, bor cevherini işleyerek katma değer üreten sizlersiniz. Hep birlikte yürekten inandık, çalıştık, gayret ettik. Ekip olmanın, bir olmanın şuuru ile pek çok ilki, pek çok hayali gerçeğe dönüştürdük. Şimdi daha fazlasını yapmaya talibiz. Çok çalışacağız. Sorumluluğumuzun bilinciyle bu ülkenin ve milletimizin bizden beklentilerinin farkında olarak daha çok çalışacağız. Bizim enerjimiz Türkiye’nin enerjisi. O nedenle bu bakanlık, bu bakanlığın çalışanları ne kadar üretken olursa Türkiye’de o denli dinamik ve enerjik olur” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “MİLLİ, ENERJİ, VE, MADEN, POLİTİKASI’NIN, ARKASINDAYIZ”,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Az Bulutlu
Güncelleme: 05.06.2020
Bugün
14° - 25°
Cumartesi
17° - 26°
Pazar
17° - 26°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı