301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 17:56
 
Milletvekillerini Ziyaret Ettiler
Gündem Haberi


Zonguldak İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri Zonguldak milletvekillerini Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ettiler.
Ziyarete Zonguldak Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Meclis Başkanı Zafer Sağlam ve Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya; Kdz.Ereğli Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Genel Sekreter Gündüz Acar, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Meclis Başkanı Ergün Ece, Genel Sekreter Alper Püren, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Hacıkulaoğlu, Genel Sekreter Cihat Yaban, Alaplı Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, Meclis Başkanı Nedim Kaplancan, katıldılar.
Ziyaret ekibi İlk önce Ak Parti Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar’ı ziyaret etti. Ziyarette Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde tüm odaların katkıları ile hazırlanan ‘’ Zonguldak İş Dünyasının Yol Haritası,27.Dönem Milletvekillerimizden Beklentilerimiz ’’ raporu kendilerine takdim edildi. Grup adına söz alan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yoğun programlarına rağmen bizlere zaman ayırıp kabul eden Milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum.İlimizin Beş Ticaret ve Sanayi Odası olarak birlikte çalışarak bir yol haritası çıkardık ve bu yol haritasını bugün milletvekillerimizle paylaşmak üzere buradayız.İnşallah hep birlikte çalışarak, Milletvekillerimizinde katkıları ile İlimizi ve Ülkemizi daha güzel noktalara taşıyacağız dedi.
Zonguldak  Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar tek tek söz alarak ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.Birlikte çalışarak İlimizi ve ülkemizi yükseltmek   hepimizin ortak dileğidir.Tüm çalışmalarınızda yanınızdayız dediler.
Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri daha sonra CHP Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’ı ziyaret ederek,  ‘’ Zonguldak İş Dünyasının Yol Haritası,27.Dönem Milletvekillerimizden Beklentilerimiz ’’ raporunu kendilerine takdim ettiler ve desteklerini talep ettiler.Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz’da ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade getirerek, Zonguldak iş dünyasının yanında olduklarını ve her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Milletvekillerini, Ziyaret, Ettiler,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Çok Bulutlu
Güncelleme: 26.05.2019
Bugün
16° - 25°
Pazartesi
15° - 26°
Salı
17° - 29°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı