Kent Konseyi Başkanı Milletvekillerini Ziyaret Etti
Haber
26 Kasım 2021 - Cuma 07:28 Bu haber 566 kez okundu
 
Kent Konseyi Başkanı Milletvekillerini Ziyaret Etti
Güncel Haberi
Kent Konseyi Başkanı Milletvekillerini Ziyaret Etti

Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Prof.Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Zonguldak Turizm Platformu Başkanı, Zonguldakspor Genel Sekreteri ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi, Muhammet Murat Cüntay Ankara'da Zonguldak milletvekilleri ile bir araya geldi.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Kutoğlu "Zonguldak Milletvekillerimizi Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ederek, 6 ay boyunca kentimiz paydaşlarıyla gerçekleştirdiğimiz istişareler konusunda vekillerimizi bilgilendirdik, kentimizin gelecek vizyonu üzerine görüşmelerde bulunduk. Çok verimli geçen görüşmeler neticesinde mutlu ve umutlu dönüyoruz" açıklamasını yaptı.

Muhammet Cüntay'da yaptığı paylaşımında "Bugün Zonguldak Milletvekillerimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi' nde ziyaret ederek Kent Konseyinin görev süresinin ilk altı aylık diliminde yapılan istişarelerle alakalı bilgi vererek, ileriki dönemde hakim olması gerektiğine inandıgımız kent vizyonuyla alakalı görüşlerimizi belirttik. Misafirperverlikleri için vekillerimizin tümüne teşekkür ederiz. Kentin geleceğinin yoğun ve sağlıklı istişareyle daha aydınlık olacagına inanıyoruz. Bu konuda Kent Konseyi olarak elimizden geleni yapmaya çalışacagız". açıklamalrında bulundu.

Bir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise görseli olabilir

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kent, Konseyi, Başkanı, Milletvekillerini, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı