301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Eylül 2018 - Perşembe 14:15
 
Halk Pazarında Vatandaşlar Kanser Konusunda Bilgilendirildi
Sağlık Haberi


Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığına bağlı sağlık ekipleri tarafından 3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftası etkinlikleri nedeniyle Merkez Soğuksu semtinde bulunan halk pazarında vatandaşlar, kanser konusunda bilgilendirilerek eğitimler verildi. 
 Halk Sağlık ekiplerinin açmış olduğu  standa gelen vatandaşlar yoğun bir ilgi gösterirken vatandaşlara koruyucu ve önleyici sağlık çalışmalarına yönelik farkındalık bilgilendirmeleri yapılarak el broşürleri dağıtıldı. Bağırsak kanseri  taraması için gaitada gizli kan kiti dağıtıldıktan sonra, Rahim ağzı ve Meme Kanseri taraması için vatandaşlara randevu verilerek davet ettiler. 
Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Ömer İnan Güven ise, Halk Sağlığı haftası nedeniyle çalışmalarımız ve etkinlerimizi aralıksız olarak sürdürmekteyiz.
 Şehrin çeşitli yerlerinde ve halkımızın yoğun olduğu bölgelere açmış olduğumuz sağlık standlarımıza halkımızın büyük bir ilgi göstermesinden dolayı son derece mutluyuz ekip arkadaşlarımıza ve vatandaşlarımıza  teşekkür etmek istiyorum dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Halk, Pazarında, Vatandaşlar, Kanser, Konusunda, Bilgilendirildi,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 26.06.2019
Bugün
21° - 28°
Perşembe
22° - 28°
Cuma
18° - 27°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı