301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ocak 2019 - Cuma 13:10
 
Devrek Belediyesi Yaz Kış Demeden Yenilemelere Devam Ediyor
Gündem Haberi


Devrek Belediyesi, yaz-kış demeden üst yapı yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Devrek’te içme suyu ana hat ve abone bağlantı hattı, doğalgaz, yağmur suyu, kanalizasyon, elektrik gibi alt yapı yenileme çalışmalarının tamamlandığı sokakların tahrip olan, kullanışsız hale gelen üst yapılarını yeniliyor. Yapılan çalışmalarla sokaklar bir yandan daha güzel bir görünüme bir yandan da daha kalıcı ve kullanışlı bir üst yapıya kavuşuyor. Çalışmalar şuanda Yeni Mahalle Mekekler Sokak’ta devam ediyor.

Göreve geldiği ilk andan itibaren alt ve üst yapı yenileme çalışmalarına büyük önem veren Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, ilçe genelinde yürütülen çalışmaları yakından takip ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Mustafa Semerci, ilçenin alt ve üst yapı bakımından daha sağlıklı ve sorunsuz bir hale gelmesine büyük önem verdiklerini dile getirdi. Daha yaşanabilir bir Devrek için çalışmaların belirli bir plan ve program dahilinde aralıksız süreceğini belirten Başkan Semerci, çalışmalar süresince gösterdikleri anlayış ve duyarlılıktan dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Çalışmaları yakından takip eden esnaf ve vatandaşlar da yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Devrek Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından son olarak Karşıyaka Mahallesi Çomaklar Caddesi, Halilbeyoğlu Sokak, Sivişoğlu Sokak, Erenler Altı Camii Sokak, 499 Nolu Sokak, 452 Nolu Sokak, Tabak Osman ve Akbal Sokakların üst yapısı yenilenerek yollar vatandaşların hizmetine sunulmuştu. Yine bu sokaklarda içme suyu ana hat ve abone bağlantı hattı, yağmur suyu, doğalgaz gibi alt yapı yenileme çalışmaları tamamlanarak alt yapıları uzun yıllar güvence altına alınmıştı.

SU İŞLERİ EKİPLERİ

ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Devrek İlçesinin birçok noktasında içme suyu şehir içi şebeke ana hat ve abone bağlantı hatlarını yenileyen Devrek Belediyesi, çalışmalarına yaz-kış demeden aralıksız sürdürüyor.

Son olarak Yeni Mahalle Mekekler Sokak, Çekeneciler Sokak, Mezarlık ve Ayanoğlu Sokakların içme suyu ana hatlarını uzun ömürlü daha sağlıklı polietilen borularla yenileyen su işleri ekipleri çalışmalarına Yeni Mahalle Hal İçi Kümeevleri Sokak’ta devam ediyor. Ayrıca bu sokakların abone bağlantı hatları da yenilenerek su hatları uzun yıllar güvence altına alındı. Devrek Belediyesi, bu çalışmalarını kendi personel, makine ve araç parkuruyla gerçekleştiriyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Devrek, Belediyesi, Yaz, Kış, Demeden, Yenilemelere, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 26.06.2019
Bugün
21° - 28°
Perşembe
22° - 28°
Cuma
18° - 27°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı