301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 16:39
 
Çufalı'dan Alaplı MYO ve Çaycuma Kampüsüne Ziyaret
Haberi


Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı,  Alaplı Meslek Yüksekokulunu ziyaret etti.
 

 Ziyaret kapsamında ilk olarak Yüksekokul Müdür Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Hafize Yeğen, Öğr. Gör. Ömer Dereli ve Yüksekokul Sekreteri Nevzat Karacı ile bir araya gelen Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Okul Müdür Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Rektörümüz daha sonra Bölüm Başkanlarıyla toplantı yaparak kurumun sorun ve isteklerini dinledi. 
 

Toplantı bitiminde kampüsü gezerek kütüphane, derslik, atölye ve laboratuvarlarda incelemelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı son olarak Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü öğrencileri tarafından, Öğr. Gör. Elif Akbulut yönetiminde yapılan Üniversitemiz Farabi Kampüsü maketini inceledikten sonra Alaplı Meslek Yüksekokulundan ayrıldı.
 

BEÜ REKTÖRÜ ÇUFALI ÇAYCUMA KAMPÜSÜ ZİYARET
 

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Çaycuma Kampüsü’nü ziyaret etti. Ziyaret kapsamında ilk olarak Çaycuma Meslek Yüksekokulu yöneticileri ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Çaycuma Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hikmet Yazıcı’dan sürdürülen akademik ve bilimsel çalışmalar ile fiziki düzenlemeler hakkında bilgi aldı. Çaycuma Kampüsünde incelemelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Mobilya Dekorasyon ve Ahşap Oyuncak Atölyesi, Çağrı Merkezi Laboratuvarı ve Ormancılık Laboratuvarını da ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Çaycuma Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu yöneticileri ile bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Dr. İrem Uzunsoy’dan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Çaycuma Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu eğitim binasında da incelemelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı, son olarak Kimya ve Mikro Biyoloji Laboratuvarlarını gezdikten sonra Çaycuma Kampüsü’nden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Çufalı'dan, , Alaplı, MYO, ve, Çaycuma, Kampüsüne, Ziyaret, ,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 26.06.2019
Bugün
21° - 28°
Perşembe
22° - 28°
Cuma
18° - 27°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı