Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 14:57
 
Bozkurt, “Batı Karadeniz Kobilerini Finansman İle Buluşturuyoruz” Toplantısına Katıldı
Gündem Haberi


Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Devrek TSO tarafından düzenlenen “Batı Karadeniz Kobilerini Finansman İle Buluşturuyoruz” konulu toplantıya katılarak burada bir konuşma yaptı.

2019 yılı Devlet destekleri, KOBİ’lerin finansmana erişimi, hibe, finansman desteklerinin anlatıldığı toplantıda, işletmelere sağlanacak kaynakların akılcı ve amacına uygun kullanılmaması durumunda işletmeler açısından bunun felakete dönüşebileceğinin altını çizen Belediye Bakanı Çetin Bozkurt “ Devrek için olmazsa olmazımız Organize Sanayi Bölgesi (OSB).Ortak akıl ve ortak paydada Devrek için yapılacak en önemli şey baskı oluşturmak ve konuşmak. Bastonun yanı sıra turizmden ve ilçemizin tüm dinamiklerinden faydalanmalıyız. Siyasi kimliklerimizi ve ideolojik görüşlerimizi bir kenara bırakarak Devrek için bir araya gelmeliyiz. Belediyemiz, Kaymakamlığımız, Ticaret ve Sanayi Odamız, STK’larımız, hep birlikte hareket etmeliyiz ve sesimizi beraber duyurmalıyız. Bu toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Toplantıda Dr. Mehmet Güneş tarafından katılımcılara konuya ilişkin ayrıntılı bilgi verilirken toplantıya katılanlara Bakzfied Başkanı Bahri Küpeli tarafından ‘Katılım Belgesi’ verildi. Devrek TSO Binası Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Devrek Kaymakam Vekili Ümit Altay, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Bakacakkadı Belediye Başkanı Oktay Albuz, Devrek TSO Başkan ve üyeleri ile çok sayıda işadamı katıldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Bozkurt,, “Batı, Karadeniz, Kobilerini, Finansman, İle, Buluşturuyoruz”, Toplantısına, Katıldı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 15.08.2020
Bugün
20° - 25°
Pazar
19° - 26°
Pazartesi
18° - 25°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı