301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
29 Ağustos 2019 - Perşembe 14:23
 
BOZKURT: “30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun”
Gündem Haberi


Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

“Büyük Türk Milletinin, kendisini yok etmek isteyen işgalci güçlere karşı 30 Ağustos 1922 tarihinde elde ettiği büyük zaferin 97. yıldönümünü kutlamanın büyük gururunu ve onurunu yaşıyoruz”

Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunu müjdeleyen 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı şu ifadelerle kutladı:

“Aziz Türk milletinin hürriyet ve istiklaline olan inancını bütün dünyaya haykırdığı, milli ruhunu ve onurunu yücelttiği, egemenliğin kayıtsız ve şartsız millete ait olduğunu simgeleyen Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunu müjdeleyen 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı, büyük zaferin 97. Yıl dönümünde milletçe gurur ve coşkuyla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aziz Türk milleti, dün olduğu gibi bugün de, istikbalde de bu faziletleri muhafaza edecek ve kutlu değerlerini ölümsüz kılmak yolunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacaktır.

Bu bağlamda başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere büyük zaferin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kahraman mimarlarını saygı ve özlemle anıyorum. İlçemizin değerli halkının ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BOZKURT:, “30, Ağustos, Zafer, Bayramı, Kutlu, Olsun”,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 14.10.2019
Bugün
12° - 21°
Salı
13° - 21°
Çarşamba
14° - 20°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı