301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 15:36
 
BAKKA, ‘Oyun Terapisi Eğitici Eğitimi’ Projesini Onayladı
Gündem Haberi


Zonguldak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nün geliştirdiği “Oyun Terapisi Eğitici Eğitimi” projesi Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından kabul edildi.

İl Müdür Yardımcısı Elif Gökdoğan Şahin öncülüğünde geliştirilen ve Zonguldak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Proje Biriminde görevli Sosyal Çalışmacı Gürcan BAL tarafından yazılan ‘Oyun Terapisi Eğitici Eğitimi’ projesi BAKKA tarafından kabul edilerek imzalar atıldı.

Zonguldak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kemal Gümrükçü, "Bu projenin temel amacı, kurumsal kapasiteyi artırmak için İl Müdürlüğümüz bünyesindeki kuruluşlarımızda Çocuk Hizmetleri alanında çalışan meslek elemanlarının profesyonel bakış açısı geliştirmelerini desteklemek ve böylece İl Müdürlüğümüzce çocuklara yönelik sunulan psiko sosyal destek ve rehabilitasyon odaklı koruyucu önleyici hizmetlerin sağlanması noktasında ortak bir bakış açısı geliştirilerek ilimizde standart ve bütünlüğü sağlamak ve bu yöndeki mesleki çalışmalara katkı vermek. Projemiz, yalnızca BAKKA tarafından değil Kurumumuzun tüm çalışanları tarafından da beğeniyle karşılanmıştır. Bundan sonraki hedefimiz, sahada çocuklara yönelik koruyucu ve önleyici çalışmalar sunan kurumumuzun, bu projeden istenilen başarıyı yakalayarak, “çocuğun yüksek yararı” ilkemizden hareketle yeni projelerle başta çocuk refahı alanı olmak üzere kurumumuzun ve Zonguldak’ın sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak istiyoruz. Son olarak başta Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı olmak üzere projemizin yazım ve imza aşamasında kurumumuza destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BAKKA,, ‘Oyun, Terapisi, Eğitici, Eğitimi’, Projesini, Onayladı,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Az Bulutlu
Güncelleme: 05.06.2020
Bugün
14° - 25°
Cumartesi
17° - 26°
Pazar
17° - 26°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı