Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
03 Mayıs 2016 - Salı 00:00
 
ÖDÜL DARANDELİ‘NİN
Zonguldak Kent Konseyi tarafından başlatılan logo yarışmacıları ödüllerini törenle aldı. Makine Mühendisleri Odasında yapılan törene; Zonguldak Belediye Başkan Vekili Kemal Cangöz, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektör Yardımcısı Vural Evren, Mimarlar Odası Başkanı Turan Demirtaş, Şoförler Odası Başkanı Osman Bahar, yarışmacılar ve davetliler katıldı.
Ekonomi Haberi


Törende, Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Mahmut Yesari Sezgin, “Sivil inisiyatifin yönetime katılımına, kentsel refah konularına ve kentimizi simgeleyen değerlerine temasta bulunarak Zonguldak’ı simgeleyebilecek niteliğe sahip bir logo elde etmek beklentisi ile düzenlemiş olduğumuz herkese açık olan yarışmamız sonuçlanmıştır. Bundan böyle yazışmalarımız, albüm, katalog, broşür, afiş ya da benzeri basılı yayınlarımız ile internet sitemizde kullanılacak olan logomuz belirlenmiştir.
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Güler Akalın, Yrd. Doç. Çağlar Uzun, Yürütme Kurulu üyemiz Hüseyin Toroman, Mimar Ece Bakioğlu ve Karikatürist Mete Arif Tokmak’dan oluşan jürimizin değerlendirmesi sonucu birinci olan logo kurumsallaşmamızın bir adımı olacaktır. 1 yıl içerisinde tamamlamayı hedef haline getirdiğimiz kurumsal yapımız için her gün yeni bir adım atmakta olup, çalışma gruplarımızdan sonra meclis yapılanmalarımızda devam etmektedir. Bu süreçte kadın meclisimizin ardından bildiğiniz gibi mahalle meclislerimizde ilk toplantısını gerçekleştirerek çalışmalarına başlayacaktır. Bunlara paralel olarak özellikle kültür, sanat ve eğitim çalışma gurubumuz ile gençlik meclisimizin sosyal ve kültürel etkinliklerinin yoğun bir şekilde önümüzdeki yaz mevsiminde gerek festival bünyesinde gerekse yaz boyunca gerçekleştirilmesi düşünülmektedir.”dedi.
Daha sonra konuşma yapan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Güler Akalın, “Zonguldak’ta ilk kez böyle bir logo yarışması yapıyoruz. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Yarışmamızda Zonguldak’ın niteliğini simgeleyen logo olmasını istedik. Amacımız kenti iyi simgeleyecek bir logoyu seçmekti. Bundan sonra ki çalışmalarımıza en iyi şekilde devam edeceğiz” dedi.
Yarışmada: 1. olan Tolga Darende’ye 1000 Tl., 2. olan Ayhan Yavuz’a 300 Tl.ve 3. olan Halis Çavuş’a 200 Tl. hediye çekleri ve plaketleri verildi
Kaynak: Editör: DÜŞÜNÜ-YORUM
 
Etiketler:
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Az Bulutlu
Güncelleme: 07.07.2020
Bugün
21° - 29°
Çarşamba
22° - 28°
Perşembe
23° - 25°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı