ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ'NİN 99.YIL DÖNÜMÜ
Haber
03 Mayıs 2016 - Salı 00:00 Bu haber 2872 kez okundu
 
ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ'NİN 99.YIL DÖNÜMÜ
Çanakkale Deniz Zaferi 1.Dünya savaşı içinde ayrı bir özelliği olan tarihin akışını değiştiren,bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen Türk Milletin kahramanlık destanıdır.
Teknoloji Haberi
ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ'NİN 99.YIL DÖNÜMÜ

Çanakkale savaşları;milletimizin zamanında en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç,vatan sevgisi,dayanışma,birlik ve beraberlik duyguları ile vermiş olduğu büyük bir mücadeledir.Türk milleti Çanakkale'de elde ettiği üstün başarısı ile tüm dünyaya,bağımsızlığını ve vatan toprağı söz konusu olduğunda karşısında hiç bir güç duramaz.
Bağımsızlığımızın ve özgürlüğümüzün simgesi Cumhuriyetimizin aynı ruh ve anlayışla korumak temel sorumluluğumuzdur.Cumhuriyetimizi temel ilke nitelikleriyle geleceğe dünya milletleri arasında hak ettiği konuma taşıma için mücadele verirken bizi millet yapan değerleri canlı tutmalı ve daima yüceltmeliyiz.
Bu duygularla 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferinin 99.yıl dönümünü kutluyor,bu günlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere , vatanın bölünmez bütünlüğünü ve Türk milletin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz.
Kaynak: Editör: DÜŞÜNÜ-YORUM
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı