301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Mayıs 2016 - Salı 00:00
 
ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ'NİN 99.YIL DÖNÜMÜ
Çanakkale Deniz Zaferi 1.Dünya savaşı içinde ayrı bir özelliği olan tarihin akışını değiştiren,bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen Türk Milletin kahramanlık destanıdır.
Teknoloji Haberi


Çanakkale savaşları;milletimizin zamanında en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç,vatan sevgisi,dayanışma,birlik ve beraberlik duyguları ile vermiş olduğu büyük bir mücadeledir.Türk milleti Çanakkale'de elde ettiği üstün başarısı ile tüm dünyaya,bağımsızlığını ve vatan toprağı söz konusu olduğunda karşısında hiç bir güç duramaz.
Bağımsızlığımızın ve özgürlüğümüzün simgesi Cumhuriyetimizin aynı ruh ve anlayışla korumak temel sorumluluğumuzdur.Cumhuriyetimizi temel ilke nitelikleriyle geleceğe dünya milletleri arasında hak ettiği konuma taşıma için mücadele verirken bizi millet yapan değerleri canlı tutmalı ve daima yüceltmeliyiz.
Bu duygularla 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferinin 99.yıl dönümünü kutluyor,bu günlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları olmak üzere , vatanın bölünmez bütünlüğünü ve Türk milletin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz.
Kaynak: Editör: DÜŞÜNÜ-YORUM
 
Etiketler:
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Çok Bulutlu
Güncelleme: 23.06.2021
Bugün
18° - 25°
Perşembe
18° - 25°
Cuma
19° - 26°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı