301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Mayıs 2016 - Salı 00:00
 
15. MÜSİAD BAŞARI ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENECEK
Zonguldak’ın Ereğli ve Alaplı ilçeleri Lise ve Dengi toplam 30 okulda ilk üç dereceye giren 90 öğrencinin ödüllendirileceği Geleneksel Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) başarı ödül töreni programının 15.si 17 Haziran 2011 Cuma günü gerçekleştirilecek
MÜSİAD Kdz Ereğli Şube Başkanı Faruk Yazıcı, geleneksel hale getirilen ve bu yıl 15. si düzenlenecek olan MÜSİAD başarı ödül töreninin 17 Haziran 2011 Cuma günü ERDEMİR Kültür Merkezinde gerçekleştirileceğini söyledi.
Ekonomi Haberi


Kdz.Ereğli ve Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı 30 lise ve dengi okulda ilk üç dereceye giren toplam 90 öğrencinin ödüllendirileceğini belirten Yazıcı, MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan’ın yanı sıra çok sayıda bürokrat, MÜSİAD Şube Başkanları, iş adamları, üyeler öğrenciler ve ailelerinin katılacağının söyledi.
Başarı ödül töreni programları ile başarılı öğrencilerin ödüllendirilerek onore edilmelerinin amaçlandığını belirten Yazıcı şöyle dedi: “Başarının iyi bir eğitimin neticesinde geleceğine, başarının mutlaka ödüllendirilmesi gerektiğine inanan MÜSİAD’ın Kdz. Ereğli Şubesi olarak, 1995-1996 eğitim öğretim yılında Lise ve dengi okulların birincilerine ödül verilmesi yönünde alınan karar neticesinde ilk ödül töreni programımız 1996 yılında başarı ile gerçekleştirilmişti. İlk ödül töreninden bu güne program genişletilmiş, okullarında ikinci ve üçüncü olanlara da ödül verilmeye başlanmıştı. Zaman içerisinde komşu ilçemiz Alaplı Lise ve Dengi okulları da ödül kapsamına alınmış ve 1996 yılından bu güne kadar toplam 848 öğrencimiz ödüllendirilmiştir. Ülkemizde bir çok alanda başarılı insanlarımıza plaket ve ödül verilir. Ama bizler geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz öğrencilerimizin ödüllendirilerek onların onore edilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu bağlamda bu sene 15 .’sini düzenleyecek olduğumuz Ödül Törenimizde, Kdz. Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 21, Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 9Adet Lise ve dengi okul olmak üzere toplam 30 okulda ilk üç dereceye giren 90 öğrencimize ödüllerini dağıtarak başarılarından dolayı onları bir nebze de olsa mutlu etmeye çalışacağız”
Kaynak: Editör: DÜŞÜNÜ-YORUM
 
Etiketler:
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Alıntı Yazarlar
Zonguldak
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 28.05.2020
Bugün
12° - 17°
Cuma
11° - 17°
Cumartesi
13° - 20°
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Sayfalar
Haber Yazılımı