AKBIYIK İLE 'KELEBEK IŞIĞA KONAR' SÖYLEŞİSİNE DAVETLİSİNİZ
Haber
21 Kasım 2021 - Pazar 14:36 Bu haber 715 kez okundu
 
AKBIYIK İLE 'KELEBEK IŞIĞA KONAR' SÖYLEŞİSİNE DAVETLİSİNİZ
Güncel Haberi
AKBIYIK İLE 'KELEBEK IŞIĞA KONAR'   SÖYLEŞİSİNE DAVETLİSİNİZ

Sosyal Medya Blok Yazarlığı, Kişi ve Sosyal Yaşam Analizi ve Aile Danışmanlığı ve Yaşam Koçluğu, Aile Dizimi Terapistliği gibi hayata dönük her türlü konuda Kdz. Ereğli Halkına hitap edecek olan Filiz Akbıyık, BATIYAC Sponsorluğunda bir söyleşi gerçekleştirecek.

Filiz Akbıyık, 26 Kasım 2021 Cuma günü saat 19:00'da Keleşler Park Otel Konferans Salonu’nda, 'Kelebek Işığa Konar' adlı ücretsiz söyleşiye tüm ilçe halkını davet etti.

Filiz Akbıyık kimdir?

13 Ocak 1981 yılında Kdz.Ereğli'de doğdu.5 kişilik ailenin 2. çocuğu olarak dünyaya geldi.1985 yılında 5 yaşında iken okula başladı. İlk, orta ve lise öğretimini Kdz.Ereğli'de tamamladı.2010 yılında Direksyon Usta Öğreticisi olarak Sakarya ve Kdz.Ereğli'de Motorlu Taşıtlar Sürücü Kurslarında 10 yıl eğitmenlik yaptıktan sonra ayrıldı. Kişisel gelişim ve hafıza kitapları okumayı seven Filiz Akbıyık 2020 yılında Ankara Boğaziçi Eğitim Kurumları ve Aşkım Kapışmak Akedemi'nin organize ettiği çalışma ve eğitimlere katıldı. Akbıyık, Uluslararası İnternational Terapi Center onaylı sertifa alarak Yaşam Koçu oldu. 2 çocuk annesi Filiz Akbıyık, halen Kişi ve Sosyal Yaşam Analistliği, Yaşam Koçluğu, Aile Dizimi Terapistliği ve Sosyal Medya ve Blok Yazarlığı yapıyor.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKBIYIK, İLE, 'KELEBEK, IŞIĞA, KONAR', , , SÖYLEŞİSİNE, DAVETLİSİNİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı